Reprezentační ples Velety - sedmý roční

2018 / únor Autor: Sdružení Veleta, z.s.

Dne 22. února 2018 se uskutečnil v prostorách jídelny Základní a Mateřské školy Chalabalova v pořadí již sedmý ples Sdružení Veleta, z.s.

O zábavu na plese nebyla nouze, naši klienti předvedli svým rodičům a kamarádům dvě taneční čísla. První bylo inspirováno filmem Avatar a druhé kopírovalo text písně Správný čas od Michala Davida. Následovalo originální vystoupení profesionálního tanečního souboru Abanico. Celý večer doprovázela kapela učitelů Základní školy Chalabalova.

Svoji návštěvou nás poctil i zpěvák pan Jiří Helán. Nechyběla ani bohatá tombola s několika desítkami cen. Rodiče i samotní klienti se výborně bavili a my z Velety se už teď těšíme na příští rok.

foto č.1: VII. ročník společenského plesu Sdružení Veleta
foto č.2: VII. ročník společenského plesu Sdružení Veleta