Reprezentační ples Velety

2015 / únor Autor: Olga Matejovová, vedoucí sociálních služeb

Ve čtvrtek 12.2.2015 proběhl v prostorách ZŠ Chalabalova IV. reprezentační ples Sdružení Veleta, o.s.

Na plese hrála k tanci a poslechu kapela složená z učitelů této ZŠ. Pro zpestření a pobavení všech hostů vystoupila amatérská skupina tanečníků s názvem Abanico. Vystoupení bylo rozděleno do dvou samostatných tematických bloků. Závěrem zapojili do tance i klienty stacionáře a všechny přítomné hosty. Ples byl zpestřen pěveckým vystoupením Jiřího Helána s doprovodem.

Na plese vystoupila skupina hudebníků složená z klientů denního stacionáře pod vedením Mgr. Petra Škrance, který se věnuje muzikoterapii s klienty a sám je výborným hudebníkem a zpěvákem.

Na plese se všichni výborně bavili, klienti Velety byli upřímně nadšeni. Dle jejich ohlasů to pro ně byl nezapomenutelný zážitek. Všem přítomným hostům ples neskutečně rychle uplynul, že se jim ani nechtělo odejít zpět domů. Celým večerem vtipně prováděl a moderoval zaměstnanec denního stacionáře pan Lukáš Brož. Organizaci plesu pochválila i Bc. Hana Janás Macháčková, předsedkyně Sdružení Veleta, o.s., která se také plesu zúčastnila.

Odměnou pro všechny jistě byla upřímná radost handicapovaných osob.

S přípravou plesu pomohly firemní dobrovolnice z JOBS.EU v rámci projektu Spouštíme lavinu dobrovolnictví - upřímně děkujeme za nezištnou pomoc.

Již nyní se všichni upřímně těšíme na příští - V. ročník.

foto č.1: IV. ročník společenského plesu Sdružení Veleta
foto č.2: IV. ročník společenského plesu Sdružení Veleta