Dnes je neděle, 17. října 2021, svátek má Havel
*
Infoposel.cz 
*
Úvodní stránka
Menu
» O nás
-
» Stacionář VELETA
-
» Domov VELETA
-
» Fotogalerie
-
» Naše výrobky
-
» Řekli o nás
-
» Články
-
» Náš leták
-
» Infoposel.cz
-
» Natáčení filmů
-
» Sponzoři
-
» Kontakty
-

Spolufinancováno:

Jihomoravský kraj
logo Jihomoravského kraje
Jihomoravským krajem

Město Brno
statutárním městem Brnem

Obec Kohoutovice
obcí Kohoutovice


Naši podporovatelé:

ALFA-HELICOPTER, spol. s r.o.

KOVO-PLAZMA, spol. s r.o.

Brno Business & Style - CCB, spol. s r.o.
CCB, spol. s r.o.

KOMPAKT, spol. s r.o. - Českomoravská reklamní agentura

Siemens ČR

OHL ŽS, a.s.

Baumax ČR

a další...
*
*

Články


-

Skautská noc Velety s učitelskou kapelouSkautská noc Velety s učitelskou kapelou Skautská noc je pojmenování jedné z nejoblíbenějších akcí Denního stacionáře Veleta. Během dne, který bývá vyplněn pestrým programem, se už všichni klienti i pracovníci těší na večer, na opékání špekáčků, soutěže a noční bojovou hru. Skautská noc vrcholí přenocováním všech zúčastněných ve spacácích v budově stacionáře, ti nejodvážnější stanují na zahradě.

Letošní první skautská noc (pořádáme ji 2x ročně, na začátku a na konci léta) se uskutečnila ve čtvrtek 20. června. Byla obohacena o návštěvu učitelské kapely ze sousední ZŠ Chalabalova. Pozvání tříčlenné kapely učitelů bylo dalším pokračováním intenzivní spolupráce mezi našimi organizacemi. Společné akce (např. únorový ples Velety ve škole, PC kurz žáků pro klienty stacionáře, společné lekce muzikoterapie) jsou vždy obohacením pro všechny zúčastněné - učitelé i žáky, pracovníky Velety i jejich klienty.

Repertoár učitelské kapely je značně široký. Musí být, protože dnešní posluchačstvo je ve svém gustu velmi velmi různorodé...

Učitelé opustili zahradu Velety krátce po deváté hodině večerní. To ale skautská noc ani v nejmenším nekončila. Čekala nás noční bojová hra, a nakonec to, na co se všichni těší nejvíce - noc ve stacionáři. Protože teploměr ukazoval i po setmění teplotu hodně nad 20 stupňů, nocovali někteří pod širákem.

Skautská noc skončila, skončil i školní rok, ale spolupráce a plány rozhodně nekončí. Na konci prázdnin si pracovníci Velety vypůjčí ze školy kameru... ale o tom až jindy.

PhDr. Lukáš Karnet
vedoucí Denního stacionářeFotogalerie

obrázek (kliknutím zvetšíte)
Kompletní fotogalerie zdeZpět
*
Menu
Veleta, o.s.
*
*
Copyright © 2008-2021 Sdružení Veleta o.s., Developed by Robert Zaborowski, Pulzní magnetoterapie